Ana Sayfa

Kurumsal

Ürün Grupları

Onarım

Servis Hizmetleri

Show Room

İletişim

<<  Firma  Profili  >>

YAVUZHAN BOBİNAJ;  sektördeki faaliyetine 1970 yılında başlamıştır. Sektördeki amacımız; Kalitesini dünyaya ispat etmiş tanınmış markaların yanında,  kalitesine güvendiğimiz ve test ettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaktır.

Firmamız  değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.

Firmamız aynı zamanda yetkili servislik hizmetleri de vermektedir. Farklı markaların bütün makinalarının bakım ve onarımları, yedek parça servisimizdeki orjinal yedek parçalar ile tamirat yapılmaktadır. Servisimize gelen arızalı makinaların arızasının tesbit edilmesinden ve masrafı belirlendikten sonra makina sahibine bilgi verilip, onarım için onay alınmaktadır. Bunun yanında  motor bobinajcılığı konusunda da uzman personelimizle  hizmet vermekteyiz. Her güçte motor itina ile sarılarak, müşterilerimize  en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Satışını yaptığımız ürünlerimize,  satış ve satış sonrasında da toplam kalite anlayışı uygulanmaktadır. Biz, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşterilerimize tavsiye ettiğimiz ürünlerin kalitesinde gösterdiğimiz  titizliği ve mükemmeliyeti sürekli muhafaza etmekteyiz. 

Firmamız; bünyesine aldığı Makita, Metabo, Felisatti, Hıtachi,  AEG, Ryobı, Milwaukee, Lavor, Flora, Aydın Trafo, Özmen, Cleanvac, Ihermal, Fimer, Otto Welders, A-Tech, Würth, Galilee, Kama by reis, Kıpor, Atlas, Maxi, Dolmar ve Setkom gibi firmaların ürünlerinin hem satışı hemde yetkili servisliğini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
YAVUZHAN BOBİNAJ
BOBİNAJ HIRDAVAT MAKİNA SANAYİ TİC.LTD.Ş.Tİ.

ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞ VE YETKİLİ SERVİSİ